Vrijwilligerscontract Lunteren Aktief

LUNTEREN –  Donderdag 20 maart was een bijzondere dag voor Maikel. Op deze dag zette hij een belangrijke stap in zijn leven door zijn vrijwilligerscontract te ondertekenen bij Lunteren Aktief. Hier gaat hij aan de slag als facilitair medewerker, een functie waar hij al lange tijd van droomde. Voor Maikel betekent dit een eigen werkplek en een kans om zijn talenten verder te ontwikkelen.

De afgelopen maanden stonden voor Maikel in het teken van persoonlijke groei en stabiliteit bij Siwa Zorg. Zowel op zijn woonlocatie als bij de dagbesteding werd gewerkt aan een veilige en vertrouwde omgeving. Deze basis gaf hem het vertrouwen om op zoek te gaan naar een geschikte werkplek. Samen met zijn begeleiders werd gekeken naar een plek die bij hem past, waarbij zijn motivatie en doorzettingsvermogen direct opvielen. De eerste kennismaking met het Westhoffhuis, de locatie van Lunteren Aktief, was een spannende stap voor Maikel. Om hem hierbij te ondersteunen en vertrouwen op te bouwen, reisde een begeleider de eerste paar keer met hem mee. Dit hielp hem om te wennen aan zijn nieuwe werkomgeving en collega’s. Maikel heeft een grote mijlpaal bereikt: hij fietst zelfstandig naar zijn werk. Dit is een enorme prestatie en een teken van zijn groei en zelfstandigheid. Zijn inzet en doorzettingsvermogen hebben hem gebracht waar hij nu is, en dat verdient veel bewondering. Een speciaal woord van dank gaat uit naar Lunteren Aktief voor de warme ontvangst en de kans die zij Maikel hebben geboden. 

Dankzij hun steun en begeleiding heeft hij een plek gevonden waar hij zich thuis voelt en kan bijdragen aan de organisatie. “Maikel heeft zijn droom werkelijkheid zien worden, en daar zijn we allemaal ontzettend trots op.”

Lees hier de online krant van deze week.