Vier het voorjaar bij Meat ’t Erf!

EDE – Op zaterdag 24 mei ben je van harte welkom bij Meat ’t Erf voor de Vrolijke Voorjaarsdag! Geniet van (h)eerlijke streekproducten en ontdek de creatieve kraampjes vol lente-inspiratie. Een dag vol sfeer én smaak!

Dit is het moment om de vernieuwde boerderijwinkel te ontdekken. Waar voorheen twee aparte winkels op een erf waren, zijn deze nu samengevoegd tot één. Meat ’t Erf staat bekend om zijn hoogwaardige vlees van eigen runderen en varkens, zoals biefstuk, rosbief, gehakt en beenham. Elk stukje vlees vertelt een verhaal van zorg en respect. De dieren groeien op in een diervriendelijke omgeving en worden met minimale stress vervoerd. En dat proef je! 

Naast vlees biedt Meat ’t Erf een breed assortiment aan streekproducten van collega-boeren, zoals kazen en jam. En nu, onder één dak, ook met liefde gemaakte babyspullen. Alles is met zorg geselecteerd, zodat je hier terecht kunt voor pure en lokale producten.

Wees welkom

Kom op zaterdag 24 mei naar de Vrolijke Voorjaarsdag, van 10:00 tot 16:00 uur. Geniet van het voorjaar met gezellige kraampjes, een drankje en vlees van de BBQ. Of bezoek de vernieuwde winkel die normaal open is van dinsdag tot en met zaterdag tussen 09:00 en 12:00 uur. 

Ontdek zelf waarom dit dé plek is voor (h)eerlijk eten! Meat ‘t Erf 

van Veldhuizen, Krommesteeg 32, 6718 TW Ede, Instagram: @meat_t_erf_

Lees hier de online krant van deze week.