Thomashuis Lunteren blij met gift van Oranje Comité Ederveen

LUNTEREN – Groot was de verrassing bij Thomashuis Lunteren toen het Oranje Comité Ederveen belde met goed nieuws: het huis was gekozen als goede doel van de jubileumeditie van de Oldtimer Dag Ederveen. 

De opbrengst van het evenement werd geschonken aan het Thomashuis, een warme woonplek voor negen mensen met een verstandelijke beperking.De bewoners, een gemixte groep van mannen en vrouwen, genieten volop van het dagelijks leven: samen eten, wandelen met hond Robbie, muziekavonden, knutselen en kleine uitjes. 

Dankzij de donatie kon de tuin, die wel een opknapbeurt kon gebruiken, helemaal worden vernieuwd. “We hebben een groot schaduwdoek kunnen kopen, een stevige picknicktafel en de tuin aangekleed met bloemen en accessoires,” vertelt Marlie, die samen met haar man André en hun kinderen in het voorhuis woont. “Het is nu echt een fijne plek waar we samen genieten.” De vernieuwde tuin is inmiddels al volop in gebruik. “Er wordt gelachen, gegeten en ontspannen – precies waar we op hoopten. We zijn enorm dankbaar voor dit mooie gebaar,” aldus het team. Het Thomashuis is blij dat er op deze manier aan hen gedacht is. “Een groot cadeau waar we nog lang plezier van zullen hebben.”

Lees hier de online krant van deze week.