Portofino Lunteren opent 14 maart
LUNTEREN – IJssalon Portofino Lunteren opent op vrijdag 14 maart feestelijk haar deuren voor het nieuwe seizoen. Tussen 13:00 en 20:00 uur is iedereen welkom om te genieten van heerlijk ambachtelijk ijs, verse koffie en huisgemaakt gebak. Voor de kinderen staat er een springkussen, verzorgd door Het Springpaleis, dat ook op zaterdag aanwezig zal zijn.
Met de opening breekt een nieuw ijsseizoen aan, en dat betekent naast de bekende smaken ook nieuwe verrassingen. “Uiteraard blijven de vertrouwde smaken verkrijgbaar, maar er zullen ook nieuwe smaken zijn,” aldus Liza van Diermen namens Portofino. Naast het uitgebreide aanbod aan ijs, kunnen bezoekers ook genieten van diverse koffies, thee, milkshakes en vers gebakken lekkernijen, waaronder huisgemaakte appeltaart.
De openingstijden in het voorseizoen zijn van maandag tot en met zaterdag van 13:00 uur tot 20:00 uur. In het hoogseizoen blijft de ijssalon een uur langer open, tot 21:00 uur. Portofino biedt niet alleen ijs in de salon, maar ook op locatie. Voor feesten en partijen is het mogelijk om ijs te laten verzorgen met diverse vitrines, een ijscowagen of zelfs een nostalgische ijscobrommer.
Lees hier de online krant van deze week.