Dienst burgemeester René Verhulst in Noorderkerk Ede

EDE – Op zondagochtend 4 mei a.s. zal in het kader van Dodenherdenking een bijzondere viering worden gehouden in de Noorderkerk, geleid door burgemeester René Verhulst. De liturgie draagt het karakter van de PKN en staat in het teken van herdenken, bezinnen en dankbaarheid.

Bijzonder dit jaar is dat het dan precies 80 jaar geleden is dat Nederland werd bevrijd. Tijdens de viering wordt op respectvolle wijze stilgestaan bij de gevallenen van de Tweede Wereldoorlog. De dienst bevat een bijzondere bijdrage waarin de betekenis van vrijheid, verbondenheid en herinnering centraal staan. Hiermee wordt andermaal benadrukt dat de Noorderkerk niet weg te denken is uit de Edese samenleving! 

Iedereen is zoals altijd van harte welkom om de vieringen in de Noorderkerk mee te beleven, deze beginnen elke zondag om 10:00 uur.

“Mensen kiezen waar hun hart ligt”, is de afsluiter van Jan en Henk.

Lees hier de online krant van deze week.