Mooie en geslaagde 41e Wandel3Daagse in Lunteren
LUNTEREN – De 41e Wandel3Daagse van Lunteren is alweer afgelopen. Vorige week liepen ruim 950 kinderen, ouders en belangstellenden 3 dagen mooie routes door het Buurtbos en de Lunterse straten.
Ondanks alle regen en onverwachte weersvoorspellingen is alles goed verlopen.
Donderdag was het een drukte van belang bij het inhalen van de wandelaars op de Dorpsstraat, de kinderen werden goed beloond voor de kilometers die ze hebben gelopen en ontvingen hun mooie medaille.
De hele Wandel3Daagse kan natuurlijk niet geregeld worden zonder vrijwilligers en sponsors.
Het bestuur is dan ook heel dankbaar dat ze ook dit jaar weer hebben meegeholpen aan de organisatie. Hartelijk bedankt de Boomgaard voor de Appel, Slagerij van Leeuwen voor het worstje, het Uilenbos voor het ijsje en ook Avodah voor de extra consumptie voor de 10 km wandelaars.

Ook alle andere vrijwilligers en sponsors, zonder hen geen Wandel3Daagse!
De organisatie hoopt volgend jaar voor de 42e keer de Wandel3Daagse te organiseren en hopen er met z’n allen dan ook een feestje van te maken.
Lees hier de online krant van deze week.


