Nieuw Fashion & Bites in Lunteren

LUNTEREN – Dit jaar krijgt het bekende Fashion Day in Lunteren een vernieuwde opzet onder de naam Fashion & Bites. Waar het voorheen vooral draaide om mode, is er nu bewust gekozen voor een bredere invulling waarbij ook de horeca een grote rol speelt. Door de samenwerking tussen modewinkels en lokale foodondernemers ontstaat er een gezellige dag voor het hele gezin.

Bezoekers kunnen genieten van twee modeshows, om 11:00 en 14:00 uur, waarin de nieuwste collecties voor dames, heren en kinderen worden gepresenteerd op de rode loper in het centrum van Lunteren. Tegelijkertijd zorgen verschillende lokale horecaondernemers voor heerlijke kleine hapjes, zodat bezoekers tussendoor lekker kunnen proeven en genieten. De hapjes zijn bewust klein en toegankelijk gehouden en kosten €2,50 per stuk, zodat je bij meerdere ondernemers iets kunt proberen.

Aan het evenement doen zeven modewinkels en twaalf foodondernemers uit Lunteren mee. Denk aan een mooie mix van fashion, food en gezelligheid, waarbij lokale ondernemers samen laten zien wat het dorp te bieden heeft.Wat deze dag extra bijzonder maakt, is de sfeer. Door de combinatie van mode, eten, muziek en activiteiten voor kinderen, zoals springkussens en een photobooth, is het echt een dagje uit voor jong en oud. Terwijl ouders genieten van de shows en hapjes, is er ook genoeg vermaak voor de kinderen.

Bezoekers maken daarnaast kans op één van de cadeaubonnen die tijdens de dag worden verloot, wat het extra leuk maakt om aanwezig te zijn. De verwachtingen voor de dag zijn positief. Met deze nieuwe opzet hopen de ondernemers nog meer mensen naar het centrum van Lunteren te trekken en te laten zien hoe sterk de samenwerking tussen winkels en horeca is. Het doel is vooral om bezoekers een gezellige, complete en verrassende dag te bieden, waarbij beleving centraal staat.

Lees hier de online krant van deze week.