Wouter Keijzer, gebiedsmanager gemeente Ede

We spreken af in het Westhoffhuis te Lunteren, waar de koffie niet alleen klaar staat maar ook nog van voortreffelijke kwaliteit is. Het wijkteam voor de dorpen in de oostelijke hoek van onze gemeente is hier ook gevestigd.

‘Als klein jongetje bedenk je vast niet: ‘Ik word gebiedsmanager?’ ‘Haha, nee, dat bedacht ik inderdaad niet, wat wel weet ik niet meer, wellicht astronaut. Ik heb Stedenbouw en planologie gestudeerd, sluit niet echt aan bij het werk wat ik nu doe, maar na vijf jaar te hebben gewerkt binnen mijn vakgebied voelde ik mij meer aangetrokken tot een uitdaging dichter bij de mensen. Ik voelde dat ik in deze sector meer kan betekenen. Toen de vacature ‘Gebiedsmanager’ open stond sprak mij dat direct aan en heb ik gesolliciteerd, ik doe dit werk nu vijf jaar. In deze functie kan ik veel beter de wensen en de zorgen van bewoners oppakken, samen met het wijkteam. Ik ben een soort verbindingsofficier tussen bewoners van onze gemeente en het ambtelijke apparaat. 

Lees het gehele artikel in de online krant