|
Bij damclub D.E.S. werd woensdagmiddag 20 januari het persoonlijk schooldamkampioenschap van Lunteren gehouden. Er deden 30 kinderen van de lagere scholen mee aan dit kampioenschap.
Bij de pupillen werd Melanie Voskuil overtuigend eerste. Melanie won al haar zeven wedstrijden oprij van de andere tegenstanders. De nummer twee werd met 11 punten Joan Evers en de derde plaats ging naar Lennart Blankestijn met 10 punten.

Bij de welpen was het een spannende strijd wie de nieuwe kampioen van Lunteren zou worden. Jeroen v.d. Brink van de Wegwijzer speelde één keer remise en won de andere zes wedstrijden en werd daarmee de terechte kampioen. De nummers twee en drie waren vanmiddag Arthur van Roest en Biense Wielstra. Alle deelnemers kregen na afloop een mooie standaard uitgereikt van de organisatie.
Nieuwe jeugdleden zijn nog steeds welkom bij damclub D.E.S. Op vrijdagavond vanaf 18.30 tot 19.45 is de clubavond van de jeugd in het clubgebouw De Schuifeldam.
Voor informatie kunt u terecht bij: Aldert v. Eck telefoon 0318-483606
Agenda;
Zaterdag 30 januari
13e Hent Uut Zaand damtoernooi te Wekerom, aanvang 10.00 uur.
Bondscompetitie te Lunteren; D.E.S. 2 - Tilburg 2, aanvang 12.00 uur.
|