banner 1
banner 2
Afscheid van Tarzan en Jane wordt groots gevierd

Zaterdagmiddag 24 november komen zo’n 350 jonge scouts van 5-11 jaar uit de wijde omgeving naar Lunteren. Als vriendjes en vriendinnetjes van Tarzan en Jane zijn ze uitgenodigd om afscheid te komen nemen, voordat Tarzan en Jane voorgoed naar de jungle vertrekken.

Rondom het afscheid wordt een groot spel georganiseerd. In verschillende spelen wordt hun kennis, sportiviteit en behendigheid getest .

'Tarzan en Jane terug bij de Apen’ is de najaarsactiviteit, waarin de Scouts elkaar op regionaal niveau ontmoeten.

Ook de Scoutinggroep van verstandelijk gehandicapte ouderen uit Ede is dit jaar van de partij.

Honderd vrijwilligers organiseren de groot opgezette spelmiddag, waarin uitdaging, samenwerking en vooral veel lol, belangrijk zijn. Scouting laat deze middag zien wat ze waard is !

Het programma van 'Tarzan en Jane’ is gebaseerd op het Walt Disney Junglebook verhaal. Zang, dans, sportiviteit, samenwerken, doorzettingsvermogen en behendigheid staan centraal deze middag. Bij binnenkomst worden de kinderen welkom geheten door Tarzan en Jane. Al snel blijkt dat ze niet alleen in de Jungle zijn. Vanuit de Jungle komen allerlei geluiden die daar toch echt niet thuishoren en een gevaar vormen voor het voortbestaan van de Jungle! Alleen een oude Jungleschat zal de Jungle nog kunnen redden. Tarzan en Jane vragen de aanwezige kinderen te helpen zoeken naar deze schat. Om deze schat te kunnen vinden spelen de kinderen een spel.

De kinderen zijn verdeeld in groepjes en door tegen elkaar te spelen en een ander groepje uit te dagen ontvangen zij aanwijzingen over de vindplaats van de schat.