|
|
|
Gezellige schoolmarkt in Wekerom
|
Volgens de planning gaan volgend jaar de eerste palen voor de nieuwbouw van de School met de Bijbel in Wekerom de grond in. Dan zal de verhuizing niet lang meer op zich laten wachten. Op dit moment staat de schoolzolder van de oude school nog overvol. Daarom maakt het team schoon schip. Vrijdag 30 mei is er een gezellige schoolmarkt van 15.30 uur tot 20.30 uur.
Er is ontzettend veel te beleven. Niet alleen verkoop van oude schoolspullen en oude boeken, maar ook een kleedjesmarkt, kinderkapsters, een fotostudio, diverse kramen met cadeautjes en levensmiddelen en allerlei leuke activiteiten. Voor de inwendige mens wordt ook gezorgd. Er is een uitgebreide catering met koffie en gebak en allerlei broodjes met hamburgers, kroketten enz. Ook is er een leuke soephoek.
Dus men kan gezellig komen eten. Er zijn veel leuke prijzen te winnen die geschonken zijn door de plaatselijke middenstand. Er is echt voor elk wat wils, dus jong en oud is van harte welkom! |
|
|
|
|
|
|
|
|