|
De uitbreiding van het Meestershuis van de Hervormde Gemeente Lunteren is voltooid. Vrijdag 18 april, van 18.00 en 21.00 uur, worden belangstellenden van harte uitgenodigd voor een Open Huis.
Op het Meester Scheepstraplein 1 te Lunteren naast de Oude kerk is men welkom. Op deze avond is er iemand van de kosters of kerkrentmeesters aanwezig om bezoekers rond te leiden en/of meer informatie aangaande de nieuwe ruimte(n) te verstrekken. Wees hartelijk welkom; een hapje en een drankje staan klaar!

Door diverse bedrijven en personen is er de afgelopen maanden hard gewerkt aan de realisatie van de uitbreiding van de verenigingsruimte(n) van de Hervormde gemeente Lunteren. Achter het naast de Oude kerk gelegen Meestershuis werden de activiteiten gebundeld, zodat hier een geheel nieuw gedeelte is gebouwd om o.a. het verenigingsleven van de Hervormde gemeente op een goede en verantwoorde manier te kunnen huisvesten.
Tevens is er nu een goede gelegenheid om ook voor grotere groepen condoleances en/of nabegrafenissen te laten plaatsvinden in ‘eigen huis’.
Nu het merendeel van de activiteiten afgerond is, stelt het College van Kerkrentmeesters een ieder graag in de gelegenheid de nieuwe verenigingsruimte(n) te komen bezichtigen.
|