Nieuws
Het eerste tiental heeft zich goed gerevancheerd voor het 10-10 gelijke dienst in de eerste ronde.
De thuiswedstrijd tegen DIOS – Eibergen werd verdiend met 12-8 gewonnen.
Henk Klarenbeek gaf het goede voorbeeld door aan bord 1 te winnen van Arnoud de Greef.
De Greef ging volop in de aanval maar kreeg de kous op de kop via een combinerende tegen aanval
Van Henk Klarenbeek.
De 3-1 kwam op het bord door een remise van Ronald v.d. Beek en Theo Stoverinck.
Er volgde ook twee remises van Arjen Timmer en Mark Sanders tegen Dimitri Druzin.
De nederlaag van Harmjan Lammers tegen de Russische speler Alexander Presman zorgde
Voor de 5-5 tussenstand.
Stijn Overeem won verrassend in een dun eindspel van Bert Oostrom. Deze voorsprong gaf
D.E.S niet meer weg en er volgde drie remises van Aldert van Eck, Erwin van Hierden en Arno Bos
De laatste partij eindigde nog in een mooie overwinning van Arwin Lamers tegen Ap van Ingen.
De eindstand kwam hiermee op 12-8 in het voordeel van D.E.S.1
De volgende ronde mag D.E.S. 1 het opnemen tegen de koploper Het Noorden uit Groiningen.
 
D.E.S. 2 boekt nuttige overwinning.
 
Het tweede tiental behaalde vandaag een nuttige overwinning op het gepromoveerde CTD 2 uit Arnhem.
Er werd geconcentreerd gedamd door het Lunterse tiental en dit resulteerde in vier winstpartijen:
Evert v.d. Pol, Richard Cousijnsen, Jan Lammers en Robbert Westerink.
De vier remises kwam op naam van: Henri van Hierden, Edwin Loozen, Henk Timmer en Johan Top.
De twee verliespartijen waren van Jaap van Hierden sr en Wim Lammers.
Door deze 12-8 overwinning heeft D.E.S. 2 4 punten uit 2 wedstrijden.
De volgende wedstrijd mag D.E.S. 2 het opnemen tegen de favoriet voor de titel W.S.D.V. 2
 
D.E.S. 3 ongelukkig onderuit tegen W.S.D.V. 3
 
Het derde tiental verloor met het kleinste verschil van 11=9 van W.S.D.V 3 uit Wageningen.
Dit team had een paar sterke reserves opgesteld en was niet gerust op een goede uitslag.
Het lunterse tiental liet helaas op de onderste borden de punten liggen waardoor W.S.D.V.3
er toch met een nipt verschil met de punten vandoor ging.
De winstpartijen kwamen op naam van de teamleiders Evert Evers en Arjan van Galen.
De vijf remises waren van: Bram Cysouw, Wim Schaafsma, Jeroen van den Brink, Ries van Ee en Jelte Lokhorst
De drie nederlagen waren van Erwin Jochemsen, Michel Hendriksen jr en Levien Cysouw.
D.E.S. 3 blijft hiermee op 2 punten staan in de tweede klasse B.
Winst_DES_1_tegen_DIOS__Eibergen 
De foto is van de matchwinnaar van D.E.S. 2 Robbert Westerink tegen Wilrick Wonnick.